Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy TP-link tl-wr741nd tipusú...

Egy TP-link tl-wr741nd tipusú router használatához ugye szükséges még egy modemet is sorba kötni. Kérdésem:egy szabadon vásárolt modem is alkalmas lenne?

Figyelt kérdés
A cél: le szeretném cserélni az internetszolgáltatóm által bekötött routert. (elnézést ha bugyuta a kérdés)
2016. máj. 20. 08:33
 1/7 zombozo ***** válasza:
Ha tudod a felhasználóneved és a hozzá tartozó jelszót, akkor minden gond nélkül tudod használni. Modem mindenképpen kell hozzá.
2016. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért voltam bizonytalan hogy kell-e, mert a jelenlegi router elé nem tett semmilyen modemet a szolgáltatóm (ZTE ZXHN H108L). ADSL- netem van.
2016. máj. 20. 08:44
 3/7 Dongaben ***** válasza:
Ki kell próbálni modem nélkül. Igazából működni kellene anélkül is.
2016. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Tévedés adsl -hez kell modem. Mi a problémád a jelenlegivel?
2016. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

P.O.C.

A gondom az, hogy a jelenlegi csak egy fizetős dindns-szolgáltatóval hajlandó együttműködni, pedig van a piacon ingyenes is. És én utálom, ha zsarolnak.

2016. máj. 20. 09:32
 6/7 Dongaben ***** válasza:
# 4 Jogos!
2016. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Ha van rajta Bridge mód, akkor tudod használni a TP-link -et. Mert ha csak simán rákötöd, mint 2. routert, akkor szerintem a Dynamic DNS nem fog működni, ha mégis akkor meg hamis IP címet fog közölni a DNS szolgáltató felé.
2016. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!