Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptop újra lett telepítve,...

Laptop újra lett telepítve, azóta hiába csatlakozik a wifire, állandóan le-ledob. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Telefonon sosem szakad meg a kapcsolat, gépen is újdonság ez az ingadozás az újratelepítés óta. Hiányozhat egy illesztőprogram v vmi? Nem értek hozzá, egyik jó barátom telepítette. Tudna vki segíteni, mit tegyek? Köszönöm!

2016. máj. 25. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtál rendszert, de ha jó sejtem Windows 10 már ismert bogárkájába futottál te is bele. :-)
2016. máj. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Win 7 ultimate. A 10esről hallottam ezt-azt, ami nem épp tetszett, még nem szántam rá magam :| de ez elég gáz így, h folyton megszakad a kapcsolat. Azért sem értem, mert a telóról megosztott mobilnetet hibátlanul viszi. Lehet, h az itthoni routerrel van vmi gáz?
2016. máj. 25. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor viszont tényleg a hardver vezérlőt kell megnézni.

Vannak N -es kártyák amik nem mennek stabilan ha 20/40MHz -ra vannak állítva.

Illyenkor el kell dobni a plusz 10Mbps -t és simán G -n használni a routerrel.

(Főleg ha az valójában is G -s)

[link]

2016. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát, próbálkoztam mindenfélével, de azt írja ki, hogy a win talált illesztőprogramot az eszközre, de nem tudja telepíteni O.o (M. Virtual WiFi Miniport Adapter 3#) tudnám, mi a szösz van...
2016. jún. 2. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen laptop? A Supportot kellene megnézned, mi hiányzik. Pl. ilyen a Lenovo Solution Center, onnan le is tölthető.
2016. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!