Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon betudom valahogy...

Facebookon betudom valahogy állítani, hogy ne jelezze a születésnapomat az ismerőseimnek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 15:46
 1/4 Lajos54 ***** válasza:
Persze. Belépsz az adataidhoz, kiválasztod a szerkesztést, és ott eldöntheted, bizonyos adatokat ki láthat.
2016. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem találtam meg. Egyelőre módosítani tudtam. :-(

Egyelőre 111 éves vagyok, így hátha nem köszönt fel senki.

Nem tiltakozom a köszöntés ellen, csak van egy profilom, ami csak a munkáimról szól, és nem szeretném, hogy oda is írjanak.

2016. máj. 26. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy hány éves vagy, mert minden évben van 1 születésnap amit ki fog írni. Ezért kell elrejteni, de jó ha tudod hogy amennyiben nem felhasználói profilba illik a tartalom hanem oldalba, egy bejelentés után letilthatják vagy kényszeríthetik hogy válts át oldallá (főleg ha nem személynévként jelenik meg).
2016. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet béna vagyok, de nem találtam olyant, hogy letiltsam a születésnap nyilvánossá tételét. olyan van, hogy ki láthatja a dolgaimat, de én úgy értelmeztem, hogy ez általános, tehát ha beállítom, hogy senki, vagy csak az ismerősök, akkor azt sem fogják látni, ami miatt létre hoztam az oldalt. Az alkotásaimat töltöm fel amúgy, és azt azért fontos volna, hogy lássák, mert azért van.
2016. máj. 27. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!