Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek túl nagy hülyeség...

Szerintetek túl nagy hülyeség ehhez hasonló "tutorialokat" csinálni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=iBhi40VBRRE


Igazából szeretnék segíteni az embereknek, mert találkoztam olyannal aki nem tudta viszont nem tudom, hogy lenne-e ilyesmire igény vagy csak az az egyetlen ember akinek szüksége van ilyesmire és f*$zság az egész :)



2016. máj. 28. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés hogy mit értesz ehhez hasonló alatt, viszont szerintem egyáltalán nem hülyeség, ha még nincs az adott problémáról videó, sokak dolgát könnyítheted meg vele. Alapvetően ez egy jó gondolat.

Viszont figyelj rá, hogy érthetően beszélj, és látható legyen amit csinálsz (értem ezalatt hogy nem 240p-s videót raksz fel, és nem egy olyan programmal veszed, ami kitakarja a kép felét valami reklámmal vagy logóval.)

2016. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából a videók eredetileg jobb minőségűek csak valamiért nagyon lerontja a YouTube a minőséget. Az eredeti videón tökéletesen olvashatóak a betűk. Próbálok érthetően beszélni, de előfordul, hogy megakad a nyelvem :D. Hogy ne takarják ki logók a kép felét teljes veriójú programokat használok :)
2016. máj. 28. 16:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Verziójú*
2016. máj. 28. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem konkrétan erre a videóra gondoltam, én azt hittem, hogy ezt nem is te csináltad, csak linkeltél egy mintát. Általánosságban írtam ezeket a tanácsokat :)

És továbbra is azt mondom hogy nem hülyeség, főleg az olyanok számára, kiket zavarnak az ilyen apróságok, de nem értenek hozzá, hogy kijavítsák. (mondjuk aki használ cmd-t az talán képes erre is, de ez most mellékes)

2016. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem egy ismerősöm nem tudta :) Konkrétan miatta csináltam, de úgy szeretek segíteni az embereknek.
2016. máj. 28. 16:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Még ha ez nem is olyan segítség, hogy megmentem valakinek az életét :D
2016. máj. 28. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon szimpatikus hozzáállás.
2016. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. máj. 28. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!