Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amazon-rol vásároltam, de ez...

Amazon-rol vásároltam, de ez az első, valaki segítene? Nem tudom hoyg jól e csináltam a többi lent.

Figyelt kérdés

Nos rendeltünk valamit és minden rendben zajlott, a gond az hogy nem tudom mennyi pénz volt a számlán.

Szerintetek ha azt írta ha megkaptam az emailt hoyg mit rendeltem akkor minden okés? ki lett fizetve? Szóval nem fogja később levonni?



#vásárlás #internet #rendelés #Amayon #OnlineShoop
2016. máj. 30. 04:14
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja és ezt írta a csomagnál "Preparing for Shipment "

És volt kisebb gubanc, el felejtettem házszámot adni, és később vettem fel a kapcsolatot, és a kérésemre megváltoztatta. Ilyenkor nem kell semmit vissza jelezni?

Mert csak annyit írtam hogy Thanks.

2016. máj. 30. 04:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azt írja hogy preparing for shipment akkor elméletileg már megkapta a pénzt, anélkül ne postáznak semmit. Szóval nyugi, rendben van minden, csak várnod kell :)
2016. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!