Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vásároltam egy ASUS laptopot....

Vásároltam egy ASUS laptopot. Ez az első laptopom és nagyon érzékenynek tűnik az egér. Tehát nagyon hamar click-nek veszi a mozdulatot. Ez állítható?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

De ez most a touchpad vagy vettél mellé hagyományos vezetékes egeret?


Mert a touchpad alatt van a 2 gomb ami a bal és jobb egérgombot helyettesíti.

Nem teljesen értem a kérdésed...

2010. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A touchpad nagyon érzékeny.. tudom hogy van a 2gomb, de ha touch padon ha nyomsz egyet akkor azt is click- nek veszi
2010. júl. 12. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Az altalaban ilyen erzekeny, de egy ido utan megszokod. Amugy javaslom hogy vegyel hozza egy kulon kis akarmilyen usb-s egeret es akkor touchpadot csak egyszeruen kikapcsolod es csak akkor hasznalod ha nagyon muszaj.
2010. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen már tettem rá egy usb-és egeret... csak pl amit rokonéknál nyomogattam lapit azon nem tűnt ilyen érzékenynek...bár az más márka is volt
2010. júl. 12. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt,hogy milyen érzékeny legyen egy laptop tapipadja ,azt nagyon tág határok közt Te beállíthatod,kedvedre. Itt többek közt ez is szerepel.

[link]

2010. júl. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Touchpad nekem nincs a listában :S Még akkor se ha kihúzom az egeret...
2010. júl. 13. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:

A fönt belinkelt leírásban középtájt az is le van írva ,hogy ha nincs ilyened és leszeretnéd tölteni,akkor honnan tudod.

[link]

2010. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
letöltöttem, és maga programnak a listájában nincs ott a touchpad... :p :(
2010. júl. 13. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:

A laptopokon van egy olyan, hogy funkció gomb (FN) ha ilyen van, akkor márcsak egy keretet kell keresned amire rámutat egy ujj. (természetesen ez is a billentyűzeten van). Ha mindkettőt megtaláltad akkor egyszerre lenyomva tartod 1 pillanatig. Ezután a touchpadot használni ugyanezzel a módszerrel tudod.


További szép napot!

H.G.P.3.

2010. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!