Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi értelme a facebookos...

Mi értelme a facebookos körleveleknek?

Figyelt kérdés
Konkrétan most is kaptam egyet, ha nem küldöm tovább Teresa Figaldo megöl.. Hát sírok :'D

2016. máj. 30. 09:35
1 2
 1/12 anonim válasza:

Engem már vagy 100-szor megölt.

Tudod sokan unatkoznak, és unalmukban nem tudnak mit kezdeni magukkal, ezért kitalálnak egy ilyen sz@rságot, amit a gyerekek be is vesznek, és továbbküldik mindenkinek, nehogy "meghaljanak".

Egyszer kaptam olyat is, hogy ha nem továbbítom az összes ismerősömnek, az anyám 1 éven belül meghal :D Ilyenkor csak gondolkozok, hogy hogy tudnak ilyet kitalálni, de komolyan.


Ne foglalkozz a körlevelekkel, értelmetlen hazugságok, én leszoktam tiltani azt, aki egyfolytában körleveleket küldözget. Utána meg csesztet, hogy hogy lehetek ilyen gonosz, hogy letiltottam őt.


De tényleg, csak hagyd figyelmen kívül ezeket :)

2016. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi.
2016. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tiltsd le azokat, akik olyan primitívek, hogy ilyeneket küldenek!
2016. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lajos54 ***** válasza:

Bár én is túléltem jópár világvégét, de nem is nyertem milliókat, mert nem küldtem tovább egyet sem az "olyan" körlevelekből.

Szerintem sokan csak unalmukban küldözgetik az ilyeneket, sokan vannak viszont, akik el is hiszik, ami benne van.

Ha "amúgy" nem akarom letiltani azt, aki ilyeneket küldözget, meg szoktam kérni, hogy hagyjon ki az ilyenekből. Ha még ezek után is küld, akkor viszont kíméletlenül letiltom.

2016. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Küld el tíz barátodnak, ősi trükk, annak idején kézzel írt levélben és postán küldték a láncleveleket. Ott is volt fenyegetés.
2016. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lajos54 ***** válasza:
... az legalább a postának hozott valami hasznot. De ez?
2016. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Hogy mi az értelme?


Az, ami a facebook-nak is! :-)


A néphülyítés 1000-rel!

2016. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én is folyamatosan kapok körlevelet ( Ma kaptam meg a Teresa Figaldo-sat ) De én soha nem köldök vissza semmit

Semmi értelme sincs

2016. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én három Teresa körlevelet kaptam ugyanattól a személytől...szeretettel váromXD
2016. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Amúgy ma 0 órakor kellett volna kinyírnia? (Utsó voltam)
2016. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!