Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassul be a net ha...

Miért lassul be a net ha elindítom a wifit? Többi lent!

Figyelt kérdés
Vettem egy wifi usb adaptert(Tp-link Archer T2U), hogy kábeles netemet megoszthassam. Az a bibi, hogy ha elindítom a wifit, a gépen nagyon belassul a net(értsd semmit sem tölt) a telón viszont megy mint a villám. Ám ha a gépen mondjuk elindítok egy videót, akkor a telefonon lassul be iszonyúan. Ha viszont a telefonon indítok valami letöltést, akkor a gépen haldoklik a net(összegezve: ha én ülök a gépnél és surfölök, a páromnak nagyon lassú a wifi, viszont ha ő csinál valamit nekem nagyon lassú. Tehát egyszerre 2 en nem tudunk netezni) Tudnátok segíteni?

2016. máj. 30. 23:58
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Net megosztásra routert érdemes venni, nem adaptert. Ennek az árából röhögve kijött volna egy belépő szintű router.


A router több okból is előnyösebb:

- Működéséhez nem kell külön számítógép (ami így nem fogyaszt és nem használódik feleslegesen)

- 0-24 -ig rendelkezésre kell, fogyasztása jelentéktelenül kicsi.

- Rengeteg beállítási lehetőség, köztük sávszélesség menedzsment. Amire neked most pont szükséged lenne.

2016. máj. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a router jobb. Nem vagyok hülye. A probléma az hogy ezt még rég vettem.(1 éve) Routerem pedig nincs. Szóval tudnál segíteni ?
2016. máj. 31. 11:25
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Vannak különböző Virtual Router szoftverek abból kéne megpróbálni néhányat.

pl.: [link]


Nem igazán tudom melyik a jobb közülük, rég használtam ilyeneket.

2016. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!