Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom el olvasni a...

Miért nem tudom el olvasni a facebook-on a nekem küldött üzeneteket, illetve megnézni az értesítéseimet?

Figyelt kérdés
Amikor be lépek a facebook oldalamra a lap tetején a következő jelenik meg kék sávban: " a TARTALMAK KÖNNYEBBSZEMÉLYESSÉ TÉTELE, A HÍRDETÉSEK SZEMÉLYRE SZABÁSAÉS MÉRÉSE, VALAMINT a biztonságosabb használat érdekében cookie-kat használunk.Az oldalra való kattintással vagy annak tartalmának megértésével elfogadod hogy cookie-k használatával gyűjtsünk adatokat a Facebookon és azon kívűl.További tudnivalókat, pélául a beállítási lehetőségek, ismertetések,találod. És van egy iksz'ami ha rá klikkelnék az eltávolítást jelentené, de nem engedi. És azóta se tudom használni a facebook oldalamat.A számítógép minden más oldal megnyitását engedélyezi,kivétel a Facebookot.

2016. jún. 1. 02:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem bejön az oldal egyelőre...viszont érdekelne, hogy a francba lehet eltüntetni azt a szart onnan, mert hiába ikszelem ki újra és újra megjelenik, dugja fel a cookiját cukkerbörg
2016. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én ha nyomkodom a ki ikszelés gombot akkor sem történik semmi :'(

Egyszerüen nemtudok belépni a facebook oldalamra.

2016. jún. 1. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!