Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Thome netünk van ami családi...

Thome netünk van ami családi csomag és Ip-tv van hozzá! Miért nem jó az internet és miért nem látszódik a neve se az internetemnek wifin?

Figyelt kérdés
tegnap reggel iskola előtt minden jó volt..haza jöttem erre semmi internet semmi de a tv meg megy..nézem a modemet minden világít rajta rendesen az internet felirat mellett is..nézem telefonon van e wifi erre az internetem neve teljes mértékben el tünt egy telefonon se laptopon nem jelenik emg szó szerint köddé vált! ez mi? a tv meg megy meg internet is van elvileg a modem azt jelzi vagy 25-ször újra indítottam a modemeket de még mára se állt helyre csak a tv ami jó!ez mirét van?próbáltam kábellel is hogy rá dugtam laptopra azt írja nincs internet de akkor tv se lenne meg nem jelezné a modem se! ötletek? :D

2016. jún. 3. 16:03
 1/4 A kérdező kommentje:
*mert
2016. jún. 3. 16:04
 2/4 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, mert elvonási tüneteid vannak.
2016. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Ha kábellel direktben csatlakoztatva sincs, akkor mégis a csomagban van a hiba.

Legegyszerűbb felhívni a szolgáltatót, ők biztosan tudnak segíteni.

2016. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meg csinálták még aznap felhívtam őket és jöttek is! :D
2016. jún. 6. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!