Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb hirdető...

Melyik a legjobb hirdető oldal? Amin gyorsan elkelnek a dolgok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 05:46
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Ha korrekt áron adod, ergo nem nézed hülyének a másikat. Akkor mindegyiken ugyan úgy sikeres lehetsz.
2016. jún. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bájos kérdés, de ez legkevésbé az oldalon múlik.

A kulcsszavaidban benne van a válasz egyébként. Ezek a legismertebbek, viszont nem biztos hogy a "legjobb".

2016. jún. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán "jóság" kérdése, hanem az üzletpolitikáé és a tőkeerősségé. A Vaterát is üzemeltető cég szinte agresszív jelleggel eluralja a piacot így a többi szinte labdába sem rúghat. Ugyanakkor felhasználói oldalról is van némi felkészültségi probléma, mert aki nem a google-n keresi először a holmit (hanem rögtön adott hirdetési oldalon), az eleve korlátozza saját informáltságát és a kisebb hirdető oldalon olcsóbban megjelenő hirdetéshez el sem jut.
2016. jún. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 főleg hogy nincs is olyan hogy legjobb. :)
2016. jún. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jófogáson próbálom eladni a cuccaimat, pár éve 3kb......olyan hamar eladtam mindent....mióta megújították, azóta szerintem egy sz*r lett.

Régen szégyelltem a postára szaladgálni a csomagokkal, most meg hébe hóba vesznek dolgokat, pedig költözés előtt állunk, nagy 2 szintes ház...lenne mit eladni. És senki érdeklődő.

2016. jún. 6. 08:54
 6/7 A kérdező kommentje:
De a tesz-esz meg a vatera sokat lehúz rólunk, nem?
2016. jún. 6. 09:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Fárasztó az az összefüggésrendszer amit leírtál. :)
2016. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!