Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb ingatlan...

Melyik a legjobb ingatlan hirdető oldal? (lakáskereősk szempontjából)

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 16:35
 1/3 anonim válasza:
2010. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

marcy.hu


Az ingatlanos marha rendes, most vettünk ki tőle albérletet. Nekem is egy barátom ajánlotta őt, és tényleg nem csalódtam tök hatékony.

2013. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jó hirdetőoldal nincs, a legértékesebb az ingatlan.com, de

- túl drága, hatékonyságához képest

- használhatatlan a technikai ügyfélszolgálat. A térképes viszont nagyon jó és gyors.

- ezer sebből vérzik a user-interface (reklám-terhelés)

- bőven lenne fejlesztenivaló rajta.

Viszont a hirdetési adatbázisa, messze legértékesebb a piacon, nem véletlen, mivel mindenki igyekszik ott jelen lenni, a drága ára ellenére is.


A leginkább jó még az otthonterkep.hu (webfelületre, adatbázisra), de minden előnye ellenére sajnos így is töredéke a hatékonysága (az ingatlan.com túlságosan mélyen be van ágyazva avval, hogy első volt a piacon).


A jofogas.hu lehet a 3.helyen, és elsősorban a vidéki ingatlanokra (nem a pestiekre) jó az adatbázisuk (ebben szerintem verik még az ingatlan.com-ot is. Sajnos kriminális az ügyfélszolgálatuk és a pénzéhességük, csak erős idegzetűeknek.


Futottak még kategória: ingatlantajolo.hu, , maxapro.hu, ingatlan1.hu, maxapro.hu


Egy mocskos rohadt csaló banda van: ingatlanhirdeto.com, róla külön blogposzt fog majd szólni, érdemes lesz keresni a neten. Velük nagyon vigyázzon mindenki!

2017. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!