Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a facebookon ezt...

Hogyan lehet a facebookon ezt beállítani? Többi lent!

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám/lehet beállítani azt, hogy fent vagyok a facebookon, de egy adott vagy több adott személynek nem elérhetőként jelezzen ki? Azaz, ha fent is vagyok és chatelek, eközben egy adott személynek folyamatosan számlálja, hogy pl. 1 órája volt elérhető, 2 órája, 3 órája és felfele.. de eközben mégis fent vagyok, csak neki nem jelzi...

2016. jún. 8. 09:15
 1/1 San Bernardo ***** válasza:

Jobb alsó sarokban halvány fogaskerékre klikk. Ott Beállítások, azon belül További beállítások..., ott a kis ablakban "Chat kikapcsolása minden ismerős számára kivéve..." oda azokat írod be, akik láthatják, hogy vonalban vagy, senki más nem fogja látni.

A másik lehetőség a fölötte levő, ahol azokat jelölöd meg akiket ki akarsz kapcsolni ebből, és mindenki más látja, hogy vonalban vagy.

A nevek beírása után ne felejtsd el menteni.

Ennyi.

2016. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!