Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jó az facebookon, hogy...

Miért jó az facebookon, hogy "másold, ne oszd meg"?

Figyelt kérdés
Mi ez az új hülyeség? Ez most kezdett divat lenni. Valami posztol valami szokásos gyökérséget, és akkor "másold ki, NE oszd meg!" Mert? Nem mindegy? Vagy ez ilyen netes álszentség, hogy "hú de nem akaratom le a babérokat azzal, hogy nem tudják, hogy én kezdeményeztem:)" ... szánalmas az egész, hogy mindig jön egy ilyen újabb műdivat hülyeség, aminek ráadásul értelme sincs.

2016. jún. 9. 11:44
 1/7 anonim válasza:
?????
2016. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem látják, hogy ki kezdte a hülyeséget.
2016. jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ezt nem is láttam még soha
2016. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hominida ***** válasza:
Ez egy kérés egy udvariasságra. Ha megosztod, az olyan, mint a továbbított e-mail. Tudatod másokkal az illető elérhetőségét. Nyilván elege van már a sok szemétből meg ismerősjelöltből. Ha te kimásolod, amit ő feltett, és saját magad küldöd szét másoknak, akkor őt nem terheled.
2016. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
most a rák betegséges osztanivaló posztokra gondolsz? én ott láttam
2016. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ott is, meg előtte 28 másik helyen már egy jó ideje. De igen, a rákos cucc miatt kaptam fel a vizet. Nekem ez akkor is álszentségnek tűnik.
2016. jún. 10. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez jó mert itt a rákosnál pl. ugye nem az a lényeg hogy eredendően kitől van a poszt, hiszen nem az a célja mint pl egy eltűnt kutyus vagy eladó lakás esetén hogy lásd a poszt eredeti gazdáját.


Itt az üzenet a lényeg tehát nyilván nem is számít "lopásnak" az mintha sajátodként tünteted fel a posztot.


Nekem ezzel semmi bajom ha zavar akkor görgesd továbbb az ilyet

2016. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!