Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi célt szolgál a Java 8...

Papika1967 kérdése:

Mi célt szolgál a Java 8 Update 66 illetve a K-Lite Mega Codec Pack? Törölhetem őket vagy fontos, hogy rajta legyenek a gépemen?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Működni fog nélkülük is. Csak ha nincs java akkor nem fognak menni a java-s programok (pl minecraft) vagy ha az update nem törli a javat, akkor frissítés nélkül maradsz, és könnyen vírusos lesz a géped.

K-Lite nélkül meg nem fognak elindulni a vidók.

2016. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"K-Lite nélkül meg nem fognak elindulni a vidók."

Azért ezt igy általánosságban nem mondanám. Mostanában nemigazán találkoztam olyan videóval amit a Windows (10) alapból nem tudott volna lejátszani. Ha pedig 3rd party lejátszót használsz (pl VLC) akkor még annyit sem számit, mert az beépitetten tartalmazza a kodekeket. Szóval azt sztem nyugodtan törölheted.


A Javat is töröld sztem, mert már Update 92-nél tartunk, úgyhogy rakd fel az újat, ha valaminek szüksége lenne rá.

2016. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jún. 11. 19:19
 4/4 anonim válasza:
Nekem is a WIN 10 ben frissiteni akarja magát a Java...
2018. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!