Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ezt hogyan kell leprogramozni...

Ezt hogyan kell leprogramozni javaba?

Figyelt kérdés

1. "kepfeltoltes.hu/view/141204/IMG_20141203_103440_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg" 2. "kepfeltoltes.hu/141204/IMG_20141203_103440_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg"



problémám hogy a tanár azt hiszi hogy pascalból mindent megtanultunk (free pascal 2.6) de összegezni meg ha függvény meg minumum

de egyböl át tértünk jávára és új tanár stb. probléma !

elöre köszike a választ

Forráskodbol tanultam pascal alapján ja és

javaban az egyszerübb kicsit pascal alapon tanuljuk a jávát tehát kezdő szinten haladó középszinten lényeg hogy egyszerüen ha kell program kód küldök azt is hogy mit hogyan kb


macska körömben lévöt másokljátok ki ne mtudom miért nekem nem hozza be normalisan www vel http meg a gyik nem engedi még egyszer elöre köszke szépen



2014. dec. 4. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha vagy annyira igénytelen, hogy ilyen szarul "linkeled" be, akkor ne várj tanácsot.
2014. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hihi
2014. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

> a gyik nem engedi még egyszer


A leírásba kell írni a linket, és akkor nincs probléma. Ha meg ott is elbacod, akkor írhatsz egy választ a saját kérdésedre a jó linkkel. Legközelebb. Én most megtettem (#2).


Nyugodtan tagold a mondatokat az alsó tagozatban jól megtanult ponttal, a tagmondatokat vesszővel.


> ha kell program kód küldök azt is hogy mit hogyan kb


Igen, mutasd meg, mit sikerült eddig megoldanod a feladatokból, elkezdeni egészen biztosan el tudtad. Opcionálisan megfogalmazhatnál konkrét kérdést is. Csak mert gondolom nyilván tanultátok a tömböket, így az első feladat nem kéne problémát jelentsen. A többi feladatot nem olvastam el. Kérdezz.

2014. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jesszus atyaúristen, tanulj már meg magyarul!
2014. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!