Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem a WiFi jelszót,...

HavanHUN kérdése:

Elfelejtettem a WiFi jelszót, hol nézhetem meg?

Figyelt kérdés
Nemrég lett új router-em és elfelejtettem a jelszót, az előző telefonom elmentette a jelszót mert tud rá csatlakozni kérdezés nélkül, abból esetleg elő tudom hívni valahogy a jelszót? Vagy asztali gépről meg lehet szerezni? Az IP beírásával próbálkoztam a böngészőben hogy bejelentkezzek, de az felhasználónév admin és a jelszó admin párosítás nem igazán működött. Van valakinek valami ötlete?
2016. jún. 14. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
hát azt szerintem csak a routerre belépve tudod csak megnézni\megváltoztatni. az admin admin jó ha valaki nem változtatta meg esetleg a router típusára rákeresve hátha találsz valamit. esetleg ha a szolgáltatótól van akkor van olyan hogy megváltoztatják a belépési információt ilyenkor őket kell megkérdezni.. nekem pl thome-nál 3play 3play volt de nem kötötték az orromra mikor beüzemelték csak később jöttem rá hogy nem tudok belépni
2016. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CspCsj ***** válasza:

Router pontos típusa?


Itt válaszd ki a router gyártót és felsorol pár alapértelmezett név-jelszó párost:

[link]

2016. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A gyártót és a típust nem tudom :/

A réginek problémái voltak, kicserélték egy feketére de nincs rajta semmi infó

2016. jún. 14. 22:55
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja semmi, megvan, viszont amit küldtél lista nincs rajta


Cisco EPC3926

2016. jún. 14. 22:59
 5/6 Hominida ***** válasza:

Valami modellszám vagy kód csak van rajta valahol, az alján, a hátán. Nézd meg alaposan.


Egyébként valószínűleg resetelned kell majd a routert, és az alapértelmezett jelszóval belépni, aztán megcsinálni újra a beállításokat. A resethez nem elég áramtalanítani, hanem vagy van rajta egy pici lyuk, a mélyén egy gombbal, amit 10-15 másodpercig nyomva kell tartani a router ki- vagy bekapcsolt állapotjában (próbálgasd), vagy a típus alapján megkeresed a használati útmutatót, és megcsinálod aszerint.

2016. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hominida ***** válasza:

No hát mégiscsak megvan. Itt a leírás: [link]


Egyébként elég valószínű, hogy a UPC-től kaptál egy kézikönyvet is a szerkentyűhöz.

2016. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!