Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám online nézni az...

Hogyan tudnám online nézni az m4 sport csatornát Romániából?

Figyelt kérdés

hola! VPN-el működik, csak nem tölti be, azaz fél percet megy, utána 2 percet tölt :/

Valami ötlet?Az eb-t szeretnem nézni online, magyarul.



2016. jún. 15. 14:02
 1/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem tudom müködik-e, de nézd meg ezt : [link] :


"Ebben a kis leírásban bemutatásra kerül, hogy mi módon lehetséges eltüntetni a külföldön élőknek megjelenő "Ez a tartalom csak Magyarországról érhető el!" üzenetet.


lépés: nyissuk meg a [link] weboldalt, majd válasszuk ki a böngészőnket és adjuk hozzá

lépés: várjuk meg míg feltelepül

lépés: nyissuk meg a www.magyarjuhar.com/M4-sport-televizio/ausztria-magyarorszag-euro2016-foci-eb-d-csoport-elo-online-live-stream-m4-sport-tv-kulfoldrol-nezheto-2016-06-14-labdarugas-austria-hungary.html linket majd menjünk rá a jobb felső sarokban lévő ikonra és válasszuk ki Magyarországot

lépés: várjuk meg míg betölti az oldalt és keressük meg újra az élő adást

lépés: élvezzük a korlátok nélküli közvetítést"

2016. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg androidon googleplay-M4sport alkalmazáásal
2016. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Androidon működik az m4sport alkalmazással, de ott is csak vpn alkalmazással, és ott is akadozik sajnos :/
2016. jún. 15. 15:06
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 koszi a választ, ez a megoldás működik, meglepő módon, mivel pont így próbáltam, csak egy másik m4-et közvetítő oldalon.Na mindegy, lényeg, hogy működik!Koszi! :)
2016. jún. 15. 16:09
 5/6 hifista ***** válasza:
Sziasztok, nem néztem a 4/4 hozzászólást, írtam agy litániát ha elérhetőséget adsz, akkor megosztom priviben veled... Ismered Halmágy községet?
2022. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hifista ***** válasza:
A coopper még pontosabb leírásat adott meg is jegyzem...
2022. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!