Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jeleníti meg a net...

Miért nem jeleníti meg a net telepítőjét és hogyan jeleníthetném meg?

Figyelt kérdés
Beteszem a modemet de nem reagál rá, nem is ad ki telepítő programot... Ez mi miatt van, és mit tudok csinálni? (Vodafonos modem)
2010. ápr. 12. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
USB stick ez? Mi az operációs rendszer a gépeden? Legalább XP kell hozzá, az automatikusan felismeri, a Tálca jobb sarkában jelzi is az új eszközt. Amíg nem kéri, ne tedd bele a SIM kártyát. A beállításokat szélessávhoz (HSDPA) a 1270-en bediktálják neked.
2010. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy kaptad, akkor nincs benne SIM kártya, nem fog működni, nem ingyenes. Szerződést kell kötni velük.
2010. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első író: Igen. A gépen a Windows 7 van, és felismerte, még fényjelzése is van, de mikor a sajátgépben megnézem, azt írja ki; sérült v nem található. De pár hete még működött. Köszönöm!


Második író: Nem csak úgy kaptam. Szerződésem van, és van benne kártya. Köszönöm, hogy írtál.

2010. ápr. 13. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok: a sticken le kellene cserélned a két telepitő fájlt. Itt találod a segitséget: [link]

Valami támadás (trójai?) érte a gépedet, a védelem kivédte, talán nem jutott be (azért futtasd le a virus- és kémprogramirtót). De ilyenkor sajnos sérülhet a stick, mert közvetlenül kapcsolódik a netre, TCP klienten keresztül. Én is jártam már így. Ha nem megy, hívd fel a 1270-et vagy vidd be az üzletbe, ott is tudják frissiteni. Utána a gépedről le kell törölni teljesen a régi telepitést és a frissitettel újratelepíteni.

2010. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó, nagyon szépen köszönöm! :)
2010. ápr. 14. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!