Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pirelli ruter A 4201G telepitö...

Pirelli ruter A 4201G telepitöjét szeretném letöltölteni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen!


De jó neked!

2011. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 legendavagyok01 ***** válasza:

Telepítő? Az számodra mit jelent és minek ehhez?

[link]

Itt lentebb leírás is van, mi micsoda.

Itt meg a magyar használati útmutató:

[link]

2011. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 P.O.C. ***** válasza:
Egy router -hez nem kell semmiféle telepítő CD. Webes felületükön keresztül konfigurálhatod őket.
2011. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
legendavagyok01 ezt megtaláltam én is de ezeken nincs rajta amit keresek nekem az illesztö program kell mert nem ísmeri fel a gépem
2011. okt. 25. 20:50
 6/10 P.O.C. ***** válasza:

Ez előbb úgy látszik nem voltam érthető! EGY ROUTERHEZ NEM KELL ILLESZTŐ PROGRAM! TCP/IP protokollon keresztül csatlakozik a gépedhez a hálózati kártyád segítségével. Ez minden operációs rendszer alatt működik, aminek van TCP/IP támogatása (Windows, Linux, Macintosh, Android, stb..)! A hálókártyád automatikusan IP címet kap tőle (ha az automatikus címkérésre van állítva, ami agyári alapbeállítás).

Ha a kapcsolat kiépült a Webes felülettel eléred a beállításokat, a fent linkelt leírások segítségével beállíthatod az eszközt.


Egyedül a hálózati kártyádnak kell illesztőprogram. Ha nincs pótolni kell!

2011. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 legendavagyok01 ***** válasza:

Így van, de én is azért kérdeztem - kedves kérdező -, hogy ehhez minek bármi is?

Azt pedig, hogy hogyan éred el webes felületen, és hogyan kell beállítani, a két linkelt segítségben le vagyon írva.

2011. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de ez nekem magas sajnos,nem tudom mi az a hálozati kártya?
2011. okt. 27. 20:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi most néztem meg és van az a neve:3Com EtherLink XL 10\100 PCI teljes körű Pc kezelés NIC(3C905C-TX) Ez van bele írva a gépbe
2011. okt. 27. 20:50
 10/10 P.O.C. ***** válasza:
Pedig csak a kézikönyvet kéne elolvasnod, amit linkeltünk. Hívj inkább szakembert.
2011. okt. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!