Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mikor lesz korlátl...

Szerintetek mikor lesz korlátlan a mobilinternet?

Figyelt kérdés
Megfizethető áron, mondjuk a Telekomnál?

2016. jún. 18. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Például most nyáron, a Magenta 1 kedvezménycsomaggal rendelkezőknek.
2016. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, a magentások korlátlan mobilnetet kapnak majd idén nyártól. De ott is, ahogyan láttam kb 14.000 az alapcsomag amiben van tv+internet+telefon (az internet 30/10-es), és emellé nem tudom hány %-ot kapsz az okostelefonok árából és hozzá korlátlan mobilnetet, aminek a sebessége is valamilyen 50/? ha jól tudom, de 100-nál nem hinném hogy több lenne.


Bocs, ha tévedek.


Amúgy meg vannak ilyen csomagok, hogy korlátlan mobilnet, csak "tematikusan".


Pl Spotify-hoz 3k ft és mellé kapsz egy premium csomagot, és annyi zenét hallgatsz mobilneten keresztül, amennyit csak akarsz.


Vagy. 1k-ért van korlátlan messenger és fb, meg snapchat, meg twitter.


vagy a telenornál 1,5k-ért rendes alap weblapos böngészésekre adnak netet.


Van már korlátlan mobilnet, csak tematikusan. Egyébként meg gondolj bele, hogyha mindenki elkezdené a mobilnetet használni. Óriási terhelést kapna a hálózat.

2016. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A UPC-nél van korlátlan mobilinternet, viszont az ÁSZF-ben írják, hogy csak mobiltelefonon lehet használni (laptopon és táblagépen nem, ha azokon csatlakozol fel, az szerződésszegésnek minősül és áttesznek egy 5 Gb-os csomagba).


Ráadásul a sebessége sem túl nagy, a legkisebb 1 Mbit/s-ot ad, a közepes 2-őt, még a legnagyobb is csak 4-et.


Viszont elvileg nem korlátozzák a forgalom típusát, azaz akár torrentezni is lehet rajta, persze csak telefonnal.

2016. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem van korlátlan (sávszélesség, és adatmennyiség korlát nélküli) mobilnetem.
2017. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es hol?
2017. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Telenornál...
2018. jan. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!