Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-ról ha rendelek, posta...

Ebay-ról ha rendelek, posta kézbesíti ki a csomagot vagy futár? Mi van ha egy hétig nem vagyok itthon mert nyaralok?

Figyelt kérdés

Függ attól, hogy futár vagy posta hozza ki, hogy milyen nemzetközi csomagszállítási rendszerben érkezik? A rendelés feladásakor nem találtam értesítést róla, hogy milyen módon kapom meg, soha nem rendeltem még így.

Milyen esetekben hozza ki futár?

Telefonszámot miért kérnek, kinek adják oda, ki hív fel ha probléma van? Nem beszélek olyan jól angolul hogy megértsem telefonban, csak írásban vagyok jó angolból.



2016. jún. 18. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A rendelésnél kiválaszthatod hogy mivel küldjék. A futár drágább jóval.

Ha posta hozza akkor hagy értesítőt ha nem talál otthon. A futár meg felhív úgyis mielőtt vinné. Azért kell a telefonszám is.

2016. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendelés kiválasztásánál ilyesmit nem kellett kiválasztani, csak írva volt hogy free shipping
2016. jún. 18. 20:35
 3/4 anonim válasza:
Ebayen általában nem lehet futárral rendelni, csak postai úton. Akkor ugyanőgy hozza a postás, mint a csomagokat, becsenget, ha nem nyitnak neki ajtót, hagy egy értesítőt és visszaviszi a csomagot a postahivatalra, amikor hazaérsz bemész érte és kész.
2016. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetek 99%-ban postás viszi ki..futár csak akkor ha az szerepel a terméklapon és valóban nem lehet választani!De ha kapsz tracing numbert és meg van hozzá a megfelelő nyomkövető oldalad ugy is tudod figyelni hogy merre jár..(futárt is kiírja..futárnál inkább DHL szokott lenni..ami drágább meg egyebek)

Ha nem vagy otthon akkor hagynak 1 papírt a postától..amivel majd be kell fáradni(10 munkanapon belül ,mert 10 napig átvehető majd visszaküldik) és az alapján adják oda..(abban az esetben ha sok csomagod érkezik aznap,vagy ajánlottan kapod),ha simán érkezik csak berakják a postaládába...

2016. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!