Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha kínából rendelek ebayen...

Ha kínából rendelek ebayen akkor milyen futár hozza ki és mit csinál, hova rakja az árut ha akkor hozza amikor nem vagyok itthon?

Figyelt kérdés
és a vám az mit jelent, elkobozhatnak ott cuccokat?
2015. júl. 16. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Sima postát hozza, ha nem vagy otthon, bedob egy értesítőt, és át lehet venni a postán. Ha vám van rajta, akkor is a postára kell menni, ott kifizeted és elhozod. Nem hiszem hogy elkobozzák, nekem eddig egy ilyen vámos holmim volt, de az nem Kínából jött.
2015. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy kínai futár viszi ki és a párnád alá rakja(már párszor énis rendeltem) :)
2015. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sima postás hozza, én amikor nem vagyok itthon oda szokta adni valamelyik szomszédnak, hogy majd hozza át. :)

Vám miatt ne aggódj, ha jelentéktelen összegű dolgot rendelsz. :)

2015. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és abból mondujuik nem lesz gond, hogy vágóhíd utcában lakom és az ékezetek miatt esetleg mondjuk nem írják bele az ékezetes betűket és nem fogja tudni valamelyik futár a láncban hogy hova kell hozni és ez miatt mondjuk sosem érkezik meg?
2015. júl. 16. 17:36
 5/8 A kérdező kommentje:
vágóhíd utcában lakom
2015. júl. 16. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagohid utca

Így érdemes megadni külföldi oldalakon, így tuti mindenhol le tudják írni, ki tudják nyomtatni, és az utca címet csak magyar postás nézi, aki házhoz viszi majd, ő meg ékezet nélkül is megtalálja az utcát.

2015. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi már! Olyan mint egy belföldi kis csomag csak többet kell rá várni. Ha egy eladótól 24 dollár alatt van a csomag ára szállítással együtt, tök ingyenes, nincs áfa.
2015. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. júl. 17. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!