Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a Facebook...

Hogyan tudom a Facebook fiókomat megvédeni?

Figyelt kérdés
Ma beakartam jelentkezni és láttam,hogy valaki nemrégiben megváltoztatta a jelszavamat,gondoltam se baj,ez megtörténhet mindenkivel,miután megváltoztattam,azután 5 perccel később kaptam egy e-mail-t hogy valaki megint megváltoztatta a jelszavat (azt hittem,hogy arra gondol hogy én csináltam új jelszót) és nem tudtam az új jelszavammal bejelentkezni.Akkor megint csináltam egy új jelszót de az valami {@@{}{@&@{}@# ilyesmi volt hogy ezt már tényleg senki nem fogja kitalálni és később ezzel se tudtam bejelentkezni.Tényleg nagyon zavaró hogy más használja a Facebook fiókomat és semmit nem tudok tenni ellene.Szerintetek töröljem és hozzak létre új fiókot?

2016. jún. 20. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiók beállításokban nézz körül. Ott van olyan lehetőség, hogy SMS megerősítés (ha jól tudom, bejelentkezésnél, SMS-ben küld kódot, amit csak a te számodra tudsz kapni).
2016. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két dolog jutott eszembe, én vagy másikat csinálnék, és nem is feltétlenül raknék ki képeket meg ilyenek; és esetleg másik e-mailcímet nem lehet megadni?
2016. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*és akkor arra mennének az új értesítések meg az új jelszó. 2.vagyok; de mondjuk lehet, hogy azt is feltörné, nem tudom, esetleg más típusú e-mailcím, és akkor össze lehetne kötni a fiókot, hogy azért az új ímélcímre is bejöjjenek azok az e-mailek, amik a régi fiókra mennek
2016. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszokat!
2016. jún. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!