Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom megvédeni faceboo...

Hogyan tudom megvédeni facebook oldalamat, ha a privát profilomat feltörték?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelszómódosítással. Amúgy ezt a "feltörték"-et sose értettem. Ez kizárólag a Te hibád.
2014. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha már feltörték a profilom akkor nem tudom a jelszót megváltoztatni.A válaszod másik felébe meg belekötnék...Szerinted az a személy a hibás akinek direkt meg hackelnik a profilját?...
2014. jún. 1. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnál? Rákattintasz az "Elfelejtetted a jelszavad?"-ra, megadod az emailcímed és módosítod a jelszót. Mi az, hogy meghackelik? Nekem miért nem törtek fel még semmit? Igen, ez minden esetben a Te hibád.


1, Válassz erős jelszót, pl. egy ilyen password generátorral csinálj egyet: [link]

2, Ne engedj be soha senkit a profilodba, ne lépj be soha más telefonjáról, pc-jéről, mert az is tárolhatja a belépéshez szükséges adataidat.

3, Legyen vírusmentes a géped


Nincs itt semmilyen meghackelés, csak felelőtlenség. Ha a fentieket betartod, garantáltan nem törik fel. Legtöbb esetben tőled jutnak hozzá a jelszóhoz. Mi lesz majd, ha a banki adataidra kell majd vigyázni, hogy ne rámolják ki a bankszámládat? Picit felelősebben kéne gondolkodni!

2014. jún. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!