Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Www. Searching.com eltávolítása?

Rikpat kérdése:

Www. Searching.com eltávolítása?

Figyelt kérdés
Fölfrissítették a minap a gépemet és rákerült egy vírus.Utána olvastam több fórumon is.Néztem videót is.Mindent megpróbáltam de az istennek nem akar eltűnni a gépről.Valakinek valami ötlet hogyan tudnám eltüntetni?
2016. jún. 21. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Anti-Malware Malwarebytes,Hitman Pro,Adw Cleaner.Ezek után töröld ki a böngészőből.
2016. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezek mind fizetos virusirtok nem?amit nekem ajanlottak az oldalak mind csak eszleltek a virust de ki nem iktattak.
2016. jún. 21. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek eltüntetik,miután átvizsgálták a gépet,indítsd újra!
2016. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
remelem igazad van.este kiprobalom es visszajelzem
2016. jún. 21. 15:17
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Sokan keverik a vírusirtókat, meg a Spyware, Malware, Adware eltávolítókat, holott két (sőt több) teljesen más jellegű dologról van szó. Például egy vírus, de akár egy kémprogram (Spyware) okozhat komoly károkat, míg egy Malware, Adware program csak kellemetlenkedik. Persze sok esetben nehéz a "műfajokat" elválasztani egymástól.

Éppen ezért kell (amúgy is érdemes, de gond esetén mindenképpen) víruskeresővel is ÉS egy Malware-Spyware keresővel IS átnézetni a gépet. Amit nem talál meg (távolít el) az egyik, jó esetben bír vele a másik.

És mindegyik keresőből vannak ingyenesek, illetve a fizetősek között is van olyan, amit hosszabb-rövidebb ideig ingyen lehet használni (kipróbálni).

Az ilyen kéretlenül települő keresőmotorok, keresőprogramok általában nem vírusok!

2016. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!