Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren túl sokszor...

Messengeren túl sokszor jelentkeztem be ugyanarra a telenfonszámra egy saját hiba miatt. Mikor tudok újra bejelentkezni erre a telefonszámra?

Figyelt kérdés

Most ísmerkedem az új telefonom technológiájával, és messengerem felvettem egy személyt a névjegyzékembe. Mire eltávolítottam addigra annyi bejelentkezést csináltam a telefonszámomra hogy most "ideiglenessen nem enged új profilt készíteni" Töröltem a messenger adataid a telefonomból és újra is telepítettem az alkalmazást de még nem engedd bejelentkezni.

(Okostelefon - buta tulajdonos, szive joga ki mit mond, én csak próbálom kiismerni a technológiát hol több, hol kevesebb sikerrel. Nem azért vettem a telefont mert "másnak is lyen van", hanem mert korszerü távrecsegő kellett.)



2016. jún. 21. 15:16
 1/2 anonim válasza:
Szia. Nekem is ugyan ez a problémám. Kb egy hétig tiltott. Amikor megadjuk a nevünket, telefonszámunkat, utána kapunk egy sms-t benne egy messenger megerősítő kóddal. A baj az, hogy nem tudom, hogy hova kell bírni. Mert a név és telefonszám megadása után egyből használható a messenger. Viszont ha profilt váltok, és utána megint vissza akarok lépni az újonnan készült profilba, már jelszót kér. Valahogy azt megerősítő kódot kéne bírni valahova, csak azt nem tudom, hogy hova? Valami ötlet esetleg?
2016. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma sikerült bejelentkeznem kb. 1.5 hét után. Arra még én se jöttem rá hogy hova kell beírni a kódot, de én fb profil nélkül vagyok fent.
2016. jún. 29. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!