Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ReCaptcha belépési probléma!...

ReCaptcha belépési probléma! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
képeket kell kiválasztani,de előfordul,hogy a kiválasztom a helyes képeket,de nem "érvényesülnek". Felvillan a képkocka,majd új képet ad be a helyére,és nem javul meg a sokadik próbálkozásnál sem. Minden böngészőnél. A hiba nem állandó hol előjön,hol nem.Sőt egyidőben is egyik oldalnál műkődik másiknál nem. Elég idegesítő,mert egyre több oldal használja. Mi lehet a gond?

2016. jún. 22. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hiba, hanem egy új funkció. Újabb képeket tesz be (4-et 5-öt), hogy még inkább biztosítsa, hogy ember a felhasználó.
2016. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy irritálóbb változata a sima kiválasztósnak és bizony van, hogy nem lehet megoldani. Alul a frissítés ikonra ha rákattintasz, akkor néha visszadob a hagyományos változatra. A C-lehetőség, hogy a csökkentlátóknak szánt változatot használod, az valamivel korrektebb.
2016. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Bár értem mit írtok,de gyakorlatilag nem tudok bejutni egyáltalán,mert a klikkelt képek egyáltalán nem érvényesülnek. még az újonnan adottak sem.villan egyet és visszaáll.így lehetetetlen. akárhányszor frissítem... nem tudom hogy kéne megoldani... ha a hagyományos van ott rögzül. most a hangbemondásossal be tudtam lépni.

2016. jún. 22. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!