Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram-ban feltörhető a...

Dingodaj kérdése:

Instagram-ban feltörhető a jelszò?

Figyelt kérdés
Arra lennèk nagyon kìváncsi, hogy ha ig-ban van egy fiòkom, ès ugye a hozzá tartozò jelszò, ha azt fel tudják törni, akkor ugye làthatòvá válik, amit ott irkáltunk, kèpek,,minden,,miyen jugosultsàg, kell ehhez? Vagy hogy van ez?? Nagyon vàrom a válaszokat,,
2016. jún. 28. 15:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Ès mèg annyit, hogy van a normàl üzenet küldèsi lehetősèg, èd a privát,, lètezik olyan hack vagy nem tudom mi,, hogy meg tudják nèzni a privát üzeneteimet hogy èn x-nek y-nak ìrtam, ès esetleg azt is hogy mit?? Bele tudnak ebbe menni????? Nagyon sürgős lenne a válasz,, köszi..
2016. jún. 28. 15:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezért érdemes elolvasni regisztrációnál a dolgokat, és nem csak a "tovább"-ot nyomkodni.

Egyébként mint minden jelszóval ellátott oldalon, vagy fiókban, ha valaki megszerzi a jelszót, azzal minden elérhetővé válik számára.

Fel lehet e törni , Igen. Mindent meg lehet, de szerintem nem vagy te olyan fontos személy hogy ezért bárki is egy szemmel jól látható összeget fizessen egy hacker-nek. :)

2016. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos létezik zsarolás is, hackerek ellen... Kicsiben meg bárki bárkinek elég fontos lehet akár.


Kérdező, bármit fel lehet törni (sajnos), idő kérdése. Van, amit könnyebb, van, amit nehezebb. Az egyik lényeges tényező: hozzáférnek-e a fizikai eszközhöz, amiről akár csak egyszer is beléptél már a fiókodba. Valamint hogy hányan férnek eme fizikai eszközhöz, és kik, valamint azoknak milyen kapcsolataik lehetnek.

2016. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!