Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tud videókat lejátsz...

Miért nem tud videókat lejátszani a böngészőm?

Figyelt kérdés

Rengeteg youtube videónál jön ki a "Hiba történt. Próbálkozz újra később." felirat. De ott van amiket lejátszik, és csak néhány videóval van gondja. Viszont twitteren semmi sem jön be, mindig csak a "The media could not be played." szöveg.

Google Chrome-ot használok, nem tudom mennyire számít, de gondoltam inkább többet írok, mint kevesebbet (bár lehet sikertelenül :D).

Ha még kell valami infó a megoldáshoz akkor majd kiegészítem a szükséges dolgokkal.



2016. jún. 28. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl régi a géped?

Ha nem próbűld meg törölni az adatokat chrome-ból ( [link] )

Ha még mindig nem megy próbűld meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=i7Ew68PlV9E

2016. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*próbáld
2016. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem éppen régi, gamer vagyok, 2-3 évente frissítés van. De köszönöm a tippet, az első javaslatod látszólag meg is oldotta a problémát! :)
2016. jún. 29. 01:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Mégsem volt teljes a siker, ma már megint csinálja valamiért. Egyéb ötlete van valakinek?
2016. jún. 29. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem villan elotte a kepernyod? Vagy nem villog? Ha igen probald meg a video drivert lecserelni. Ha nemoldja meg halott a video kari :(
2016. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs villanás, videókártyám halála pedig valószínűtlennek tűnik, mert csak netes videókkal van gond. Filmek normálisan lejátszódnak, a játékok futnak továbbra is.
2016. júl. 12. 00:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj. Hogy nekem is ez a hibám. Bár attól függ mivel játszod le a videókat a gépen. Nekem csak Media player Classic-al megy. Mert különben villog vagy kékhalállal kifagy a gépem... ebből gondoltam hogy lehet nálad is ez a probléma.
2016. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!