Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Borzasztó gyenge az internetem...

Borzasztó gyenge az internetem, egész egyszerűen alig tölt be valamit. Több éve lett bekötve de szerintem már teljesen elavult (36os ping,2,6 bit/sec) kicserélni viszont nem tudom mert ahhoz a többiek beleegyzése kell. Milyen megoldások lehetségesek?

Figyelt kérdés
Milyen alternatív lehetőségek lennének szerintetek? Be lehet kötetni egy háztartásba két internetet? Minden segítséget köszönök!

2016. júl. 1. 10:35
 1/7 zakhaev ***** válasza:
100%

2,6 bit/seccel biztos hogy nem 36os pinged van. :D

ha pontosan leírnád esetleg, csinálnál egy speedtestet az jó lenne.

2016. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Melyik szolgáltató melyik csomagja?

G.

2016. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


UPC-nek valami borzasztó gyenge csomagja..

2016. júl. 1. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Az 2.6 Mbit / s.

Mivel nincs ilyen kicsi csomag, legalább is nem találtam olyan területet ahol ez lenne, és a pig is kicsit magas, így azt gyanítom, más is nyúzza és ezért tűnik neked lassúnak.

2016. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lajos54 ***** válasza:

... egyébként minden további nélkül be lehet kötni egy háztartásba akár "több internetet" is, természetesen más-más szolgáltatótól.

Amikor váltottam, nekem is közel három hónapig kettő volt, mert annyi kellett a hűségidő lejártáig az elsőnél, viszont nekem már szükségem volt a második szolgáltató jóval magasabb tudású csomagjára.

2016. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösöznöm szépen a válaszokat :)

Még annyi kérdésem lenne, hogy egy új modemmel esetleg gyorsulhat a net?

2016. júl. 1. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg kellene tudni, hogy milyen csomagod van, és milyen sebességet tud a net, ha nincs router, hanem közvetlenül a modemre csatlakozol egy géppel!

G.

2016. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!