Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legértelmesebb,...

Melyik a legértelmesebb, legegyszerűbb email szolgáltató?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a jelszót a Gmailen, és már elegem van a telefonszámkérős, másik email fiókot kérős ló..arból. Volt hotmailem, de az szintén egy trágya mert megváltoztatták, sokkal rosszabb és bonyolultabb lett mint régen volt. Létezik még valamilyen old school mail szolgáltató oldal?

2016. júl. 1. 13:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ja, és:

[link]

G.

2016. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Akkor mi az, ami szóba jöhetne?
2016. júl. 3. 02:01
 13/19 anonim ***** válasza:

Írtunk egy rakat lehetőséget. Én személy szerint még mindig a GMailt és a kettős azonosítás kikapcsolását javaslom.

G.

2016. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem enged be a gmail-be. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni. Vagy ez nem akadály a kikapcsolásra? Ha nem, akkor hogyan tudnám megoldani?
2016. júl. 3. 13:31
 15/19 anonim ***** válasza:

Csinálsz másik fiókot, és kész.

G.

2016. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Vagy inkább azt magyarázd el, hogy hogyhogy nem enged be a Gmail. Én ezt csak úgy tudom elképzelni, ha elfelejtetted a jelszavad, attól pedig más e-mail szolgáltató se véd meg jobban. Pontosan mi az, ami miatt nem tudsz bejutni a fiókodba?
2016. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen, írtam, ohgy elfelejtettem. Ezért kér telefonszámot, másik email-t, stb annak az igazolására, hogy én vagyok-e az aki be akar lépni a saját fiókomba. Ebből lett kissé elegem, ezért szeretnék másmilyen mailt, ami nem ennyire körülményes, ha netán ez ismét előfordulna. De belegondolva, jobb lesz, ha az új mail jelszavát felírom majd nagybetűkkel egy papírra és felragasztom a falra, úgy ennek a szerencsétlenségnek az újbóli előfordulása kizárt lesz :D
2016. júl. 3. 16:05
 18/19 anonim ***** válasza:
Például.
2016. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A gmail-t hanyagolni szeretném, öreg róka vagyok hozzá. Aki ismeri az email szolgáltatókat, azoktól kérdezném: létezik még olyan old school oldal, ami megfelelő lenne olyan felhasználók számára, akiknek csak ritkán van szükségük a fiókjukra?
2016. júl. 3. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!