Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on van olyan táblázat,...

Ncore-on van olyan táblázat, amin megtudom nézni, hogy egy torrentből mennyit töltöttem vissza?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy 3 napig nem tölthetek semmit,de vkitől hallottam,hogy van ilyen táblázat.

2016. júl. 1. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aktivitás az oldal neve, a profiladataiddal egy sorban van a lap tetején, a menüsor alatt.
2016. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez az,hogy összesen mennyit,én úgy szeretném,hogy pl.:letöltök egy 1,1GB-os filmet és abból mennyit töltöttem már vissza... :)
2016. júl. 1. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit vidd még jobbra a szemed, és ott lesz egy link, "aktivitás" névvel. Ott tételesen fel vannak sorolva a torrentek, a hátralévő idő a feltöltött adatmennyiség.


Amúgy a feltöltött adatmennyiséget a torrentkliens is számolja, ott is megnézheted. Megsúgom, 90%-ban soha nem fogod elérni az 1-es arányt, ezért van seed idő alapú szabálytartás.

2016. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha,köszönöm :)
2016. júl. 2. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!