Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » EBay-n kötelező értékelést...

EBay-n kötelező értékelést adni az eladónak csomag megérkezése után, vagy bármilyen módon jelezni a csomag megérkezését? Üzenetben egy eladóval se kommunikáltam.

Figyelt kérdés

Ha kötelező, akkor pontosan mi a kötelező és hogy kell ezt megtenni?

Nem szeretnék feedback-et hagyni, csak ami kötelező azt szeretném végrehajtani, hogy "ne legyen gond".



2016. júl. 8. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert?
2016. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, visszatartják a kifizetést, ha nem adsz visszajelzést. Azt nem tudom meddig, el még nem adtam ott semmit. Mindnesetre rányomni a pozitívra és begépekni egy "OK"-t azért ne legyen már annyira nehéz.
2016. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy hosszabb angol szöveget kell írni... :-)

Hol keressem az értékelési lehetőséget, leírjátok lépésről-lépésre?

2016. júl. 8. 09:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak kikeresed a tételt a Purchase History-ban és találsz mellette egy nagy Leave Feedback gombot. Onnan minden egyértelmű lesz.
2016. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell esszét írni.
2016. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 pinkpancser ***** válasza:

Nem kötelező értékelést adni, inkább ajánlott.

2# nem tartják vissza! Értékelés előtt is működhet a refund, de ha visszatartanák, akkor nem lenne miből :)

2016. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor nem kell semmilyen visszajelzést küldeni (nem kötelező) ha rendben megérkezett a csomag és nincs semmi gond?
2016. júl. 8. 16:07
 8/11 A kérdező kommentje:
Eladónak fizettem PayPal-lel a rendeléskor.
2016. júl. 8. 16:07
 9/11 anonim ***** válasza:
kb 2 szót beírsz és kiválasztód hány csillagot adsz. Ennyi az ártékelés de nem kötelező.
2016. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy eladónak fontos, hogy minél több pozitív értékelése legyen, csak képes vagy rányomni a pluszra meg beírni, hogy ok.
2016. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!