Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek tényleg nem lehet...

Szerintetek tényleg nem lehet vagy csak a szolgáltató nem akarja bekötni a netet?

Figyelt kérdés
Néhány hete kötöttünk interneted a Telekomnál, de amikor kijöttek azt mondták, hogy túl gyenge a jel, próbáltak erősítőt is feltenni de így se volt jó. Eddig ezzel nincs is baj, de minden melletünk lévő utcában be tudták kötni. Ismerősöm egy utcányira lakik tőlem mégis be tudták neki kötni a Telekomos internetet (plusz a szomszédoméknak is tudtak kötni (csak lassabbat és más szolgáltatónal)). Szerintetek nem is lehet, vagy csak a szolgáltató nem akarja ezt megoldani? A válaszokat előre is köszönöm.

2016. júl. 15. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
a szolgáltatónak az az érdeke, hogy az előfizetőjük legyél, szóval bizonyára nem csak leakarnak pattintani.
2016. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt értem de akkor is érdekes hogy ezt a pár métert nem lehet megoldani. Majdnem az utca végén lakok de köszi a választ.
2016. júl. 15. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
mas szolgaltato nincs? pl digi upc? jobban is jarnal ezekkel..
2016. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs. Telekom, elméletileg Invitel (de szerintem az se menne), meg a helyi szolgáltató de annak 10 megás net (fél mega garantált sebesség) több mint 8000 ft. És amelyik ismerősöm tőlük kötött az több óráig töltött egy filmet sd-ben
2016. júl. 16. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam. Csak en nagyobb csomagot akarta. De ahhoz optikai kábel kell. Először a telekomot kerdeztem meg, azt mondták ahhot kell optikai kabel, ami ide nincs kivezetve, megkerdeztem az invitelt, ok azt momdtak hogy ugya. Azt a kabelt hasznaljak mint a telekom, es tudnak. Azota invitel van. Akkor hol az igazsag?
2016. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!