Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be lehet úgy állítani a...

Be lehet úgy állítani a facebook-ot, hogy ne jelezze állandóan az egyik ismerősöm megosztásait?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok vele egy csoportban és folyton kijelzi, ha közzétesz ott valamit, ami persze mindennapos, engem viszont nem érdekel, amiket megoszt. Más ismerőseim is vannak a csoportban, de csak tőle jelez minden megosztást, tőle viszont állandóan.

Hiába állítottam le a követését, csakazértis jelzik nekem továbbra is, hogy megosztott valamit, olyan mintha szórakoznának velem.

Mitől lehet ez? Tudok valamit csinálni, amitől abbahagyják az állandó jelezgetéseket az ismerősömről?



2016. júl. 17. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

rámész az ismerősödre és kiveszed a csillagot a neve mellől (követés leállítása)

Voilá

2016. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kifejtés, második bekezdés.
2016. júl. 17. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor a csoport bejegyzéseinél csináld meg ugyan ezt.
2016. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszi. Kikapcsoltam a csoportértesítéseket, remélem ez már beválik.
2016. júl. 17. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!