Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemailemnél #02744 hibakódot...

Freemailemnél #02744 hibakódot írta ki, és ráadásul az összes beérkező. Leveleket és mappákat törölte. Egy csomó anyagom volt rajta, gondolván, biztonságosan/sajnos. Hogy lehetne visszahozni az adatokat? Segítség!

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel a szolgáltató szerverei tárolják a tartalmat, te nem tudsz semmit csinálni vele. Ha adatbázis-hiba, majd kijavítás után jó esetben mindent visszakapsz ahogy azelőtt volt.
2016. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A férjem fiókjába be lehet menni, csak nálam csinálja ezt.
2016. júl. 19. 18:05
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez önmagában még nem probléma. Sok tíz-száz szerveren vannak az adatok tárolva, és ha azt a tárolószervert nem érinti a probléma, akkor minden más profillal simán be lehet lépni és használni őket. Nyilván a te profilodat tároló szerverrel lehet baj, és amíg tart a hiba addig nem lehet beolvasni a leveleket sem.


Erre az egyetlen megoldás a várakozás. És el kell felejteni a Freemailt, mert állandóan probléma van vele, nem megbízható és külföldi oldalaktól küldött leveleket sokszor fogadni sem képes. Nem éri meg használni.

2016. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hominida ***** válasza:
#3, mit ajánlasz helyette?
2016. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gmail, Outlook (hotmail) a két nagy cég megbízható szolgáltatása.

Ha csak azért kérdezed mert nem ajánlottam semmit, te is meg tudtad volna írni helyettem. Kizárt hogy ezt ne tudnád te sem.

2016. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hominida ***** válasza:
37%

#5, ellenkezőleg, én látni akartam egy véleményt. A Freemaillel kb. húsz év alatt most volt először bajom, mert hsszú, túl hosszú ideig álltak, de már megcsinálták. A feleségem Gmailt használ, én nem szeretem. "a két nagy cég megbízható szolgáltatása" Mindemellett hogy én pont erre a két cégre bízzam a magánlevelezésemet, az elég valószínűtlen.


Egyébként a kérdezőnek is válaszolhatnám, hogy POP3 levelezőprogramot kell használni, ahogy én teszem kb. húsz éve. Régebben az Outlook Express, most az OE Classic. (Az Office-Outlook néhány egyszerű kényelmi szolgáltatásban idegesítően el van cseszve.) A leveleim az én gépemre kerülnek, a szolgáltató többé nem látja, nem is tudja elveszíteni, nem is kell internet ahhoz, hogy később én megnézzem újra.

2016. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hominida ***** válasza:
Kiegészítésül: mailszolgáltatóként a netszolgáltatómat használom (UPC), valamint Freemail, ATW, lajt.hu. Az utolsóhoz, sajnos úgy látszik, megszűnt a regisztráció, de a már regisztráltaknak működik.
2016. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem két éve hazavágta a régi freemail fiókomat, az összes levelemmel együtt, szintén "adatbázis hiba" címén. SOHA nem kaptam vissza.

Ha megbízhatót akarsz, használd a Gmailt!

2016. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és hozzá Thunderbird levelezőt.
2016. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Hominida ***** válasza:
A Gmail most már támogatja a POP3-at?
2016. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!