Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell aktiválni a...

Feketeruhasember kérdése:

Hogyan kell aktiválni a google hangalapú keresést magyarul asztali windows rendszeren?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki azt mondaná google a barátod: Próbáltam megkeresni Beállítások-keresés de ott semmi olyan nincs amivel ezt meg tudnám csinálni. Google translate-ben meg működik ha úgy mondom be amit fordítani akarok. Sima keresésnél viszont közli hogy ki van kapcsolva a funkció.


"You can use your voice on the Google app or Chrome to do things like search, get directions, and create reminders. For example, say "Ok Google do I need an umbrella tomorrow" to see if there's rain in the weather forecast."


Ezt is próbáltam felmondani neki de semmi.


2016. júl. 23. 20:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzáadtam egy bővítményt az áruházból "voice searc" ettől lett egy kis mikrofon jobbra felül, de semmit nem lehet kezdeni vele hiába beszélek angolul magyarul. Ha a google.com on lévő mikrofonra katintok, továbbra is azt írja kikapcsolva..
2016. júl. 23. 20:08
 2/2 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=kQ5po6DP0zs


Send a do not track request alatt nekem nincs már semmi... a chromom frissítése megtörtént., de akkor sincs ott az a menüpont mint a videóban.

2016. júl. 23. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!