Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-n lehet sms vagy hasonlo...

Ncore-n lehet sms vagy hasonlo fizetessel az aranyon javitani vagy warn, seedet eltorolni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalon nincs arányszámítás, a szabály szerint 1-es arányig vagy 2-6 héten belül összesen 48 órányit kell seedelni. Ha ezt te nem tudod teljesíteni (napi kb 1 órát futtatni a számítógépet), valószínűleg a torrentezés sem való neked, ugyanis azt az elvet tagadod meg ami által te is le tudsz tölteni. Ha pedig te nem töltesz fel, más sem tud letölteni, ha más sem tölt fel akkor hiába fizetsz, nem lesz seeder sem és letölteni sem tudsz.
2016. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Aktivitás"-nál tudod nézni, hogy állnak a torrentjeid, mennyi van hátra. De érdemes minél tovább seed-ben hagyni, ahogy az előttem szóló mondta.
2016. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Ott van az a kis [Prémium] link az oldal tetején.

Ha prémiumra előfizetsz, vagyis anyagilag támogatod az oldalt és a közösséget, akkor eltekintenek a seed kötelezettségtől, és kapsz még pár extra kiváltságot.

De ez 800/1000 Ft egy hónapra, úgyhogy szerintem csak a seed kötelezettség miatt nem érdemes fizetni, egyszerűbb egy éjszakára bekapcsolva hagyni a torrentet. Aktív használat mellett amúgy nem jelent gondot 48 órát seedelni.

Persze ha szeretnéd támogatni az oldalt, akkor tedd azt.

2016. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most volt akció prémiumra, 4000-ért vettem 2 évet.
2016. aug. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!