Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TL-WR841N routerem van és nem...

Vnyk017 kérdése:

TL-WR841N routerem van és nem régen UPC-nél csomagot váltottam elvileg gyorsabb netre amit a gépnél érzékelek is (80Mbit/s), a wifin keresztül telefonon azonban csak 30 Mbit/s ami kevesebb mint eddig volt. A Routeren kellene valamit állítani?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit nem kell állítani.
2016. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor mi lehet a gond? feltűnően lassú lett a net tableten, telefonon... pedig elvileg jobb lett a net, ugyanannál a szolgáltatónál maradtunk pedig
2016. aug. 2. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:

szinte semmi pontos infót nem írtál, ezért se akartam túlbonyolítani a választ, de a lényeg, hogy ha a net gyorsabb lesz, az semmit nem befolyásol, ha a router bírja. Ennek pedig bírnia kell.

amik hiányoznak:

-milyen csomagra váltottatok most

-mivel csatlakozik a géphez a router(kábel, wifi)

-milyen telefonok

-routeren engedélyezve van-e az "n" üzemmód (alapból kellene)

de ezek csak így elsőre. am 30mbit az 3,75mb/s, nem tudom egy telónál vagy tabletnél mire nem elég, 3 HD-s filmet is tudsz vele egyszerre streamelni..

de a legegyszerűbb módja a dolgoknak, hogy lereszeteled alapra a routert, és akkor minden gyári beállításra fog visszaállni.

2016. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!