Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube videózással kapcsolato...

YouTube videózással kapcsolatos kérdések! /? /

Figyelt kérdés

Sok olyan külföldi csatornát láttam eddig amin ilyenek voltak:

-"leejti" vagy a másik mellett a padon "felejti" a mobilját és számolják hányan lopják el és hányan adják vissza.

-megjátszott rablás hogy segít-e valaki az áldozatnak

-"vak" ember felváltassa a papírpénzit és annyit kap-e apróba amennyi a papír volt vagy átverik

-hajléktalannak sok pénzt adnak és követik mit vesz belőle meg segít-e a társain és ha tényleg ételt vesz meg segít a többin akkor még adnak neki

-meg még 1000 hasonló

A kérdés, hogy van ilyen magyar csatorna? Milyen kategóriába sorolhatók ezek a videók? Ha nincs szívesen elkezdenék egy ilyen csatornát. Mit tanácsoltok ehhez?


2016. aug. 3. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen...legalábbis még nem találkoztam ilyennel Magyarországon.Én csak annyit tudok tanácsolni (mivel nincs benne tapasztalatom) hogy ne egyedül csináld és jó képminőség legyen,jól legyen megvágva tehát ne legyen feleslegesen hosszú a videó :)
2016. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Ezek a külföldi videók az úgynevezett "Social Experimnet" tehát úgymond a társaság teszt ahol letesztelik hogy milyenek az emberek, mennyire lehet megismerni őket.

Tanácsként azt ajánlom hogy ha telefont akarsz padon "felejteni" meg ilyenek akkor ha lehet viszonylag olcsóbb vagy régebbi telefonodat hagyd ott ameilyket nem használod mert sokszor nemkapod vissza.


Szerintem Magyarországon ha elejtesz bármit is nem fogják vissza adni xD de azért lehet némi jószívü. Hogyha netán elkezdenéd akkor írj nekem privibe mert jólenne nézni egy ilyen magyar csatornát :D

2016. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem is értesíthetnél ha létrehozol egy ilyen csatornát :)
2016. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Természetesen jobb minőségű, élethű hatású játék telefonra gondoltam. Gondolgoztam fénymásolt papírpénzen is csak félek ha valaki betéved vele egy boltba és kiderül, hogy tőlem származik akkor bajom lesz belőle és jönnek értem a rendőrbácsik. 😁 Pedig ha nem vennék el a másik tulajdonát nem ők fizetnének hát mondjuk úgy, hogy "hamis" pénzzel. A gondolataim szerint még is én kerülnék bajba. Egyébbként 18 évesen kezdeném el és van egy komoly minőségű kamerám is csak videóstársat kellene szereznem.
2016. aug. 3. 19:46
 5/15 anonim ***** válasza:
a pénzest mi is csináltuk csak igazival...bolt bejáratáába ledobtunk egy 10.000-est és egy idős bácsi fel kapta körbenézett és betette a bőrkabátja belsejébe :DD természetesen visszaadta mert megmutattuk a videót és ez egy poén..szerencsére jó fej volt röhögött és visszaadta :D
2016. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezt a csatornát ma találtam: [link]
2016. aug. 3. 20:56
 7/15 A kérdező kommentje:
És gondolom ajánlott megkérdezni az embereket, hogy feltölthetem-e a netre.
2016. aug. 3. 21:32
 8/15 anonim ***** válasza:
mi nem töltöttük fel...de igen amúgy illik...meg ugye ha véletlenül megtalálják akár fel is jelenthetnek személyiségi nem tom miért :D
2016. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk ennyi erővel ne videózzak F1-en vagy egy foci meccsen mert ha valaki meglássa magát a videón akkor feljelenhet. Hallottam már ilyen esetről. Megpróbálok embereket szerezni, kitalálni egy egyedi cuccot, hogy ne az legyen, hogy fúú ezt meg azt copyzod meg csak a külföldi videókat fordítod le magyarra.
2016. aug. 3. 22:13
 10/15 anonim ***** válasza:
ha azt nézzük mindenki copyzik..hiszen a gameplay sem tőlünk származik se a challenge vidi se semmi szinte szal csináld nyugodtan nem ismert magyarországon és legalább megtudhatják az emberek hogy egy magyar ember hogy reagál egyes dolgokra :)
2016. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!