Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha azonos IP-n használok két...

Ha azonos IP-n használok két nCore accountot mert mondjuk van egy édesapámnak és külön nekem, azért bannolhatnak?

Figyelt kérdés
Muszáj kettő, hogy ne lássa miket töltök le :D
2016. aug. 5. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
törlik mind 2-tőt. 2 különböző ip-t használj
2016. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
wikiben-Dupla account. olvasd el
2016. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha 2 külön gépet használtok, akkor nem bannolnak.


Ahogy a #2-es irja, olvasd el a Wikit, de segitség képpen idézek belőle:


Meghívhatom-e a családtagomat, ha 1 IP címünk van és külön számítógépről lépünk be?


Igen, de csak abban az esetben, ha külön számítógépről léptek be. Sem belépni, sem pedig tölteni nem szabad egymás eszközéről. IP cím egyezést a félreértések elkerülése érdekében kötelező feltüntetni, melyet a Profil menü > Beállítások > Extra résznél az Üzenet a Staffnak boxba írva tehettek meg (mindkét fiókkal szükséges ennek jelzése).


Egyébként fizetsz prémiumra? Csak mert egyébként láthatja mit töltesz, én is látom minenkiát, pedig semmi extrám nincs. (Csak legalább elite rang kell, de ha te hivtad meg, vagy ő téged, akkor még az sem)

2016. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az ip címed vpn-el el tudod takarni,azonban ez csalás!

Észrevenni nem fogják.

Pl.:A gyakorira is 1felhasználót lehet regisztrálni,de vpn-el anyit amenyi ip-d van.

Csak figyelj oda,hogy ne dinamikus ip-t használj,aszthiszem azért is jár bann(mintha arra emlékeznék,hogy bennevan a wiki-ben ez is)

2016. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megoldás:

Te csatlakozz fel vpn-el.

Édesapád pedig vpn nélkűl.

Ez így 2 különböző IP-címet fog jelenteni.

2016. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A dinamikus IPs dolog hülyeség, az emberek 90%-ának dinamikus IP cime van, ha emiatt bannolnának mindenkit bannolnának. Nekem is dinamikus IP-m van 2 helyen + 1 fix, laptopot hordom rendszersen 3 helyre, emiatt nem bannolnak. (+néha VPN a dinamikus helyekről a fixre)


VPN-re pedig nincs szükség, az a lényeg, hgoy 2 külön gép legyen.

2016. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De pont az a lényeg hogy nincs két külön gép.

De igazábol az a legjobb megoldás.

2016. aug. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt honnan veszed, hogy nem 2 gépről van szó? Sehol nem irta. Ha egy gép van, akkor pedig a VPN kevés hozzá, hogy ne bannoljanak.
2016. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Van saját laptopom, és neki is sajátja. Hívtam már meg pár embert, es őt hidegen hagyja, ki mit tölt. És hogy reg-elek magamnak is egyet, nem kell neki tudnia arrol sem x)


De már lemondtam a saját accountról, ezzel a géppel használtam ezt az egyet is, nem variálok...

VPN használatával fele annyival nem tudok letölteni, mint máskülönben, szóval nem is akarom túl bonyolítani a dolgot.


Köszönöm azért a válaszokat :))

2016. aug. 10. 00:21
 10/11 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerűen a lényeg: egy accountot akármennyi gépről lehet használni (előnyösebb le-feltölteni csak egy gépen az adott időben, de lehet használni közben az oldalt böngészni a többivel is), de egy gépről kettő vagy több accba belépni tilos ...
2017. máj. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!