Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook mi alapjan ajanl...

Facebook mi alapjan ajanl ismerosoket?

Figyelt kérdés

Pl. Hogy kik latogatjak gyakran a profilod vagy kikkel azonos az erdeklodesi korod?

Ha valakit honapok ota mindig ajanl az lehet,hogy gyakran nezi a profilom?

Ha nekem ismerosnek ajanlja akkor neki is engem?


2016. aug. 13. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

Több dolog alapján, például ki nézte meg a profilodat illetve ki keresett rád, közös iskola, munkahely, stb...

Amikor tavaly regisztráltam Facebookra (megkésve), egyből rengeteg olyan embert ajánlott fel, akiket tényleg ismertem, holott FB nevemen kívül nem sokat tudhatott rólam.

2016. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 |Orfeusz| ***** válasza:

Nagyon bonyolult algoritmusa van rá, és minden elérhető információt felhasznál. A FB egyik legfontosabb eszköze ez az algoritmus, és az egyik legnagyobb üzleti titka is.


Ahogy tapasztalom, a lokációt és a közös ismerősöket nézi leginkább, de figyelembe veszi a közösen látogatott helyeket, kedvelt oldalakat, iskolákat, munkahelyeket, életkort, stb stb.

2016. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!