Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a facebookomat!...

Letiltották a facebookomat! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy kb.egy hete nagy meglepetésemre minden előzmény nélkül letiltották a facebook fiókomat,tehát mikor be akarok lépni azt írja ki hogy "facebook fiókodat letiltottuk" és nem tudok belépni. Majd ezután más email címmel viszont ugyanazzal a jelszóval csináltam egy másik fiókot de egy pár nap után azt is letiltották szintén nem tudom miért. Azt szeretném megkérdezni,hogy mit lehet ilyenkor csinálni? Lehetséges hogy valaki feltörte a facebookomat és amiatt tiltották le? Mi lehet annak az oka hogy egymás után kétszer is letiltották a fiókomat? használhatom még valaha a facebook-ot vagy mit csináljak?

Köszönöm szépen előre is az értelmes válaszokat!



2016. aug. 14. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
írsz a facebook-nak azon a linken, amit az arcodba toltak
2016. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Valamit csak csinálhattál ezért.

Sok embert jelöltél be?

Vagy sokan tiltottak le?

Valamiért csak tilthatták az adatlapodat.

2016. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kérdező: ne küldj már privátot.

"lehet hogy sok valakit jelöltem be,vagy nem tudom tiltani senki nem tiltott le,nem tudom igazából hogy miért tiltották! És azt sem hogy miért nem csinálhatok újat!"

Túl sok embert jelöltél be, amiatt.

Az, hogy senki sem tiltott le, ezt te nem tudhatod. Ez anonim dolog.

2016. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ma írtam a facenek! Remélem válaszolnak!
2016. aug. 15. 16:04
 5/14 A kérdező kommentje:
De a többi fiókomat miért tiltották le,volt hogy 10 percre rá miután megcsináltam már tiltották is! Most már nem is használhatom a facet vagy mi??
2016. aug. 15. 16:05
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

LOL!

"De a többi fiókomat miért tiltották le"

Mert csak! Kelletett több fiókot csinálnod.... .

2016. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt azért csináltam mert a másikat letiltották! És csináltam egy újat! De azt is letiltották!
2016. aug. 15. 16:52
 8/14 anonim ***** válasza:

talán ha ilyesmit csinálsz akkor jó lenne ip csere mielőtt beregizel új fiókot egy bannolt ip-ről meg dugig cookies bóngészöből (komplekt bongésző előzmény radírozás)! biztos változó az ip-d inditsd úra ruter/modem

T..öm 100 fb. fiókot csinálok, ha kell.. de abból a f0sból elég 1 is!

2016. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
34%
Azt azért jó ha tudjátok, hogy bármilyen "súlyos hangnemű" kommentelések a facebook fiókoddal, ami a jelenlegi kormányt, vagy kormánypolitikát szidja, ezzel jár! /Már több ismerősöm is panaszkodott, hogy - politikai/gazdasági tartalmú - véleményt nyilvánított és így járt.
2016. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én is ugyanígy jártam, csak még be sem jelöltem senkit sem!

Töltöttem ki az adatokat, kerestem képeket, majd kizártak, a mobilszámomat pedig hiába írtam be jól, azt írták ki, hogy nem érvényes a szám.

Erre idegességemben csináltam egy másik fiókot, már amint beléptem első dolgom volt a telefonszámom hitelesíteni, amit érdekes módon most elfogadott a rendszer. Újfent töltöttem ki az adatlapomat, amikor kizártak. Először semmit nem írt ki a rendszer, csak nem engedett be, majd napokkal később már egy fénykép feltöltését kérték tőlem, amin jól látszódik az arcom. Nem tudom mi alapján, de ezután letiltottként szerepeltem. Ennek hatására elküldtem a panaszom, plusz egy másik lehetőségnél az okmányomról képet (diákigazolvány). Gondoltam ezen a születési helyem, évem, nevem, fényképem is rajta van, ennél több meg nem is kell, hiszen ezeket eleve mind sikerült a letiltás előtt újból beírnom és megadnom (mondjuk a regisztrációnál úgyis látszódnak).

Ennek már több, mint egy hete, a létező összes helyen napi 3-4szer elküldöm az adataim és panaszaim, de az ígért "hamarosan e-mailt kapok" gépi válaszon kívül SEMMI előrelépés nincsen!

De nem fogom feladni!

2018. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!