Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy az ilyen kitöltős hirdeté...

Hogy az ilyen kitöltős hirdetéseket hogy lehet átugrani?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy le akartam tölteni valamit de kiadta hogy töltsek ki egy hirdetést hogy megkaphassam a letöltéshez való linket, de azt adja ki, hogy az országodban jelenleg nincs elérhető hirdetés. Ezért kipróbáltam, hogy a linket kibontom és kitörlöm ezt a kis felugró ablakot, de nem sikerült. Erre meg már csak azt lehet csinálni, hogy átugrod, de fogalmam sincs hogy. Előre is kösz a válaszadóknak.

2016. aug. 15. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Keress más letöltési lehetőséget, mert valószínűleg ez nem is az.
2016. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ami ilyen oldalra vezet annak tartalma hamis. Csak a pénzed akarják elvenni. Ha egy letöltendő dolog létezik és legális akkor máshonnan is el kell érned.

Ha hack, csalás, törés, jelszólopás és hasonló dolgokról van szó az direkt van ilyen oldalra téve, mert nincs benne valós tartalom, csak az ígérete + fizetned kell érte.

2016. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De ilyen hirdetéseket SOHA ne tölts ki!


Googlebe beírva "nyerj egy új iphonet", első találat apróbetűs rész:


"A promóció idötartama: 2016 Június 1-jétől, 00:00 órától 2016 december 30-éig, 23:59-ig. Ez egy mobil előfizetés. Hetente 3 tartalomtételt fogsz kapni, amelynek díja SMS-enként 960 Ft (+ a használati díjak a telefonodra) mindaddig, amíg nem küldöd el a Stop szavakat a 0691338788 számra. Hetente 3 új tartalomtételt fogsz kapni. A díjak a mobilszámládra kerülnek terhelésre vagy az egyenlegedből levonásra. A szolgáltatáshoz történő előfizetéshez, illetve annak használatához neked kell az előfizetőnek/számlafizetőnek lenned és legalább 18 évesnek kell lenned, vagy kifejezett engedéllyel rendelkezni az előfizetőtől/számlafizetőtől. A telefonodnak képesnek kell felcsatlakozni az Internetre, szöveges üzenetet küldeni és a mobiltartalom fogadására."

2016. aug. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom h ezeket nem szabad azert kerdeztem h hogyan lehet atugrani
2016. dec. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!