Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Összekötöttem a blogomat...

Összekötöttem a blogomat (blogspot) az adsense fiókommal, de a blogon mégse látom a hirdetéseket. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Az adsense fiókomat a blog mellett a youtube csatornámmal is összekötöttem és ott gond nélkül megjelennek a hirdetések. A bloggal (blogspot) kapcsolatban pedig már kaptam egy visszaigazoló e-mailt hogy:

"A jelentkezés elbírálása sikeresen megtörtént..." . Mi lehet a gond? Ha valaki járt már hasonló cipőben kérem segítsen.



2016. jún. 24. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Hozzáadtad a hirdetéseket? Beállítottad, hogy meg is jelenjenek?
2016. jún. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Adblock vagy bármelyik reklámblokkoló be van kapcsolva?
2016. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Igen, hozzáadtam a hirdetéseket, és engedélyeztem is a megjelenítést :S


#2 Nincs semmilyen reklám blokkoló aktiválva (mások hirdetéseit látom)

2016. jún. 27. 09:09
 4/10 anonim válasza:
lehet hogy htlm be kell kódolni a hirdetést.Kérdés az, hogyan raktad be a hirdetést a blogodva ...?
2016. júl. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
lehet hogy htlm be kell kódolni a hirdetést.Kérdés az, hogyan raktad be a hirdetést a blogodba ...?
2016. júl. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A bloggernek van egy modul rendszere ahol különböző modulokat lehet adni az oldalhoz, és ott a listában van egy adsense modul azt adtam hozzá, de van egy html modul és azon keresztül is próbáltam már de úgy se sikerült.

Viszont most már sikerült megjeleníteni reklámot a blogon de valamiért, csak egyetlen egy bejegyzés alatt szerepel a hirdetés sehol máshol az oldalon... :S

2016. júl. 11. 09:08
 7/10 anonim válasza:
Akkor viszont jobban jársz ha te adod hozzá az adsense oldalon, ha kell segítség, akkor linkelek. Nekem is úgy van megcsinálva.
2016. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, minden segítséget szívesen fogadok :)
2016. júl. 12. 13:13
 9/10 anonim válasza:
itt minden le van írva: [link]
2016. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Segítenél, kérlek: A bloggernél tényéeg csak 6 hónap után enged adsense-re regisztrálni?

Nagyon fontos lenne, megköszönöm, ha valaki meg tudja mondani. ( A szabályzatot végigböngésztem, Magyarországot nem írta, hogy itt is lenne ilyen korlátozás, de fórumon már olvastam mástól ilyet, hogy elvileg itt is érvényben van...)


Köszi ha segít valaki,

2016. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!