Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg lehet látni, hogy...

Tényleg lehet látni, hogy mikor lépek fel és meddig vagyok facen vagy messengeren? Hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy illető aki nem volt elérhető se facebook alkalmazáson se messengeren és mégis tudta mikor és meddig voltam fenn.

2016. aug. 17. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A Facen a jobb alsó sarokban a Chat jelzi zöld ponttal, amikor valaki csatlakozott. Ha nincs zöld pont, akkor nem csatlakozott, de a neveket kiírja, ha rákattintasz.
2016. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi😃

Ezt tudtam, de mikor azt jelezte a chat nincs fenn akkor honnan tudta, hogy fenn vagyok facen és azt is mióta és meddig.

2016. aug. 18. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Onnan tudta, hogy úgy állítottad be az oldaladat, hogy mindenki lássa. Menj a beállításokhoz, és állítsd be, hogy ki lásson: ismerősök, ismerősök ismerősei vagy mindenki. Azt nem tudod beállítani, hogy senki se lásson, hacsak nem Comodo Dragon a böngésződ, és inkognitó módra váltasz. Bár én még úgy nem próbáltam, hogy tényleg látnak-e vagy nem.
2016. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!