Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy Facebook ismerősöm...

Ha egy Facebook ismerősöm "Facebook-felhasználó" néven van írva és eltűnt az ismerőseim közül, akkor törölte magát?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem, hogy van egy Facebookos ismerősöm, akit már nem találok sem az ismerőseim között, és akkor sem ha rákeresek.

A korábbi chat beszélgetésekben Facebook-felhasználó néven jelenik meg, profilkép nélkül és rákattintani sem lehet.


Ez azt jelenti, hogy törölte magát a facebookról? Vagy esetleg lehet más oka is, pl. hogy engem valamiért letiltott és nem látok semmit sem, amit ő csinál, még a profilját sem?



2016. aug. 19. 11:08
 1/3 Bockes válasza:
Az is lehet, hogy magát tiltotta le, szerintem akkor is lehet, hogy ezt csinálja. Ez az enyhébb verziója,ha letiltja magát, így bármikor visszamehet. A másik, hogy teljesen törli magát, akkor a beszélgetések is törlődnek meg minden. Szerintem azt, hogy téged tiltott le, úgy tudod meg, hogy bejelentkezel egy másik FB profillal, és úgy rákeresel a nevére. Ha úgy kidobja, de neked, nem letiltott. Ha úgy sem jelenik meg, magát tiltotta le.
2016. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bockes válasza:

Volt egy vesszőhiba:


"...Ha úgy kidobja, de neked nem, letiltott..."

2016. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Haverom is rákeresett, és ő sem találta. Furcsa azért, nem értem miért törölné magát...

Gyakorlatilag mindenhonnan eltűnt a facebookról, ahol eddig ott volt.

2016. aug. 21. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!