Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdvözöllek benneteket! A...

Üdvözöllek benneteket! A kérdésem kissé összetett. Lehet felhőalapú webshop-ot készíteni nyílt forráskodú módszerekkel, pl. : A fizetési módszer megválasztását?

Figyelt kérdés

A webshopom digitális, azaz e-bookot és pc játékokat forgalmazna többnyire. Mindent magam fejlesztek ki, mert sajnos nincsen ilyen ismerősöm, aki igazán foglalkozik ilyesmivel. Már kérdeztem őket...


A koncepció lehet, hogy csak a számomra újkeletű még, de szerintem, már manapság ilyen lehetséges még laikusok számára is. Körbenézve az interneten kb. 6 féle webshop motor létezik... Sok-sok olyan megoldással, ami azért nem illeszkedik az én elképzelésemhez...


Egy cloud-webshopot szeretnék, ahol a tisztelt vásárlónak, csak ki kell választania a pénzrendszert, beírni a hozzátartozó e-mail vagy valutacímet, amivel fizetni kíván, ha tetszik neki valamelyik elektronikus termékem.


Én ebből kettőt terveztem meg egyelőre, csak fejben...


Az egyik az STK (Korona) digitális valuta, ami a Szentkorona Országa: Hungária fizetőeszköze. Most nem a reklámozás a célom... Akit érdekel ez, majd beírhatja magának a google-ba és, akkor a .info végződésű oldalon mindent megtalál, hogy mi-micsoda.


Addig meg, a másik hitelesített kriptovaluta halmaz, amiből 6-ot fogadok el egyelőre. Ezek a legelterjedtebbek és legstabilabbak...


BTC, LTC, DOGE, DASH, BC és PPC.


Ezeket integrálnám össze egy kissé 2000-es éveket ídéző módon, mert sajnos nincsen bika gépem, plusz nem akarom, hogy egy optimalizálatlan szutyok legyen. Amiben még a fotót, illetve az animált formációt lese tudná futtatni rendesen. Ezeket magam eltudom szerencsémre készíteni. De az erre való tekintettel, ha frissíti a felhasználó az oldalt, illetve másik menüre megy... Akár okostelefonról, pc-ről vagy táblagépről megy a móka. Akkor az egyszerű legyen.


Tehát egy univerzális felépítésű dolgot szeretnék.



2016. aug. 21. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi ez a zagyvaság?
2016. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Körbenézve az interneten kb. 6 féle webshop motor létezik... Sok-sok olyan megoldással, ami azért nem illeszkedik az én elképzelésemhez"


Akkor csinálnod kell egyet, nincs mese.

Vagy fogsz egy nyílt kódú motort, és átberheled. :)


Ez a "digitális valuta" kicsit furán hangzik. Egy új bitcoin-t akarsz kitalálni?

2016. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Másodiknak: Nem akarok új kriptovalutát kitalálni. Ennyire vállalkozó szellemű azért nem vagyok...


A webshop ötletem igazából még mindig a tervezőasztalon van, és nem akarok semmit se elhamarkodni. Egyszerűen egy sokoldalú és könnyed dolgot szeretnék elkészíteni, de ez persze időigényes.


Van némi programozási ismeretem, ami igaz játékok bizonyos fokú moddolásából származik.

2016. aug. 24. 07:57
 4/6 A kérdező kommentje:

Másodiknak megint:


Magam ezt a döntést, hogy ilyesmivel foglalkozzam hosszabb időtöltés után határoztam el. De még mindig csak ismerkedem a lehetőségekkel, mert ez azért nekem fáradtságos tevékenység.

2016. aug. 24. 08:03
 5/6 anonim ***** válasza:
És akkor mi is a kérdés?
2016. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az volna a kérdésem, hogy lehet e kifejleszteni open source jellegű módszerekkel sajátos kriptovaluta átutalási opciót?


Olvasni próbáltam utána, de zömében csak a kész ewallet, mint amilyen a Paypal, payza stb nevű átutalási lehetőségeiről leltem információra. Ami nekem nem jó!


Én a saját kriptovaluta számlámra szeretném gyűjteni azokat a pénzeket, amiket a vásárlóim elköltenének nálam.


Világviszonylatban EU-szerte vannak már ilyen kezdeményezések, mint amilyen a Magyar Bitcoin Társaság által is levannak jegyezve. A honlapukon van leírva, hogy milyen mértékben fogad el BTC-t, vagy bármi mást, mint fizetőeszközt...

2016. aug. 24. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!