Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jó ez a korlátlan mobilinternet?

Jó ez a korlátlan mobilinternet?

Figyelt kérdés

na srácok úgy döntöttem hogy az upc freedomtól szeretnék venni egy mobilinternetes csomagot a laptophoz

arra szeretnék kilyukadni hogy ennél a szolgáltatónál GARANTÁLT a letöltési sebesség vagy csak parasztvakítás lenne az egész.

szóval a ti válaszaitokban bízok meg :D



2016. aug. 26. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Egyrészt nem garantált, másrészt a max sebesség is kalap szar.

[link]

2016. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mobilnet esetén a garantált mindig 0, hisz nincs 100%-os lefedettség. A bronze, ha jól látom 1mbps-os, szóval elég szenvedős, de épp használható (youtube videót szerintem max 480p-st tudnál ezzel elfogadhatóan nézni), a többi se egy világmegváltó, de a bronze szerintem akkor lenne elfogadható, ha ilyen 3000 körül lenne, ennyiért szerintem drága.
2016. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Gyorsan rákereseve itt egy tavalyi teszt:

[link]


Ebben azt írják:

"...a szerződés kizárja a tetheringet, vagyis a korlátlan internet nem osztható meg PC vagy egyéb eszközök felé, sem kábelen, sem Wi-Fi hotspotként. Erre egyébként a szolgáltató szerződéskötés előtt külön is felhívja a figyelmet. Ha ezt megszegjük, előbb figyelmeztet, majd drága büntető díjszabásra vált (Freedom helyett Mobil díjcsomag)."


Itt szintén felmerül a kérdés, de lehet, hogy csak nagy adatforgalom esetén keményítenek be:

[link]

2016. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat

nekem inkább is gépre kellett volna, de inkább maradok a vodafonnál :)

2016. aug. 27. 08:11
 5/5 anonim ***** válasza:

A mobilnet asztali gépen szerény kis országunkban nagyon erősen kompromisszumos kényszermegoldás. Ha teheted, keress vezetékes vagy mikrohullámú netet!

G.

2016. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!